renkli logo.png
kapı_ve_pencerede.png
3.jpg

LAKE KAPI

Lake kapı, CNC aracılığıyla MDF kanat üstüne istenilen motiflerde işlendikten sonra  profesyonel boya hattında lake boyama işleminin ardından belli işlemlerden geçirilerek, tam pürüzsüz bir görünüm kazandırılmasıyla elde edilir.  

Melamin_Kapı.jpg

MELAMİN KAPI

Melamin kapı, HDF malzeme üzerine yüksek basınçla melamin preslenmesiyle elde edilir. Melamin kapı yüzeyi çizilmeye, neme ve aşınmaya dayanıklıdır. Melamin kapının kasa ve pervazında tercihe bağlı olarak PVC ve folyo kaplama seçenekleri bulunmaktadır.

1.jpg

PVC KAPI

PVC kapılar konut, işyeri, ofis ve kamu binaları gibi tüm yaşam alanlarında kullanılmaktadır. PVC kapı, cnc makinelerle mdf kanat üstüne istenilen motifler işlendikten sonra, kapı yüzeylerine farklı renklerde pvc kaplanarak üretilir.

şahane kapı 3.jpg

PANEL KAPI

Panel kapı, yüksek yoğunlukta sıkıştırılmış kapı yüzeyi panel olarak isimlendirilir. Geniş model, ölçü ve renk seçenekleri mevcuttur.  

LAMİNAT.jpg

LAMİNAT KAPI

Laminat kapı üretimlerimizle dairelere, toplu konut projelerine, otel, hastane, okul, kamu ve özel binalara hizmet vermekteyiz. Laminat kapılar çizilmez, kaliteli ve uzun ömürlüdür