0

ULTRASONİK MASKE ÜRETİM MAKİNESİ

Ultrasonik maske üretim makinemiz, gövde tasarımı açısından steril koşullar göz önünde bulundurularak kullanılan malzemenin özelliklerine göre; alüminyum, 430 kalite paslanmaz, galvanizli metal, baskı uçları indüksiyon ile sertleştirilmiş kaynak topları, hassas ve optimum çalışma için servo motorlar, servo sürücüler, kumaş toplarını bağlamak için tasarlanmış raflar ve en önemli kısım olan "ultrasonik kaynak teknolojisi" barındırmaktadır.

Kumaş toplarının bağlandığı harekete müsait raflarda kaynatılacak kumaşlar tutturulur. Bu kumaşlar katlama ve şekillendirme kısmına geldiğinde, standartlara uygun olarak ölçülendirmeye ve katlanmaya başlar. Bununla beraber burun kısmına denk gelecek olan sabitleme teli de kaynak kısmına ölçülere göre makine tarafından kesilerek girdirilir.


Maske ana gövdesi tek bir kaynatma topu vasıtası ile, katlama kısmından gelen ayarda ultrasonik titreşim ile kaynatma işlemine tabi tutulur. Bu işlemden hemen sonra ana gövdeye, kulak bağlantısı için kaynak ile lastik birleştirme kısmına geçecektir. Ana gövde kaynatma işlemi lastik kaynatma işleminden daha hızlı olacağı için, kulak lastiği kaynatma işleminin, gövde kaynağından sonra iki ayrı hatta ayrılarak gerçekleşmesi sağlanır. Bu sayede iki tarafında ürün giriş ve çıkış kısmının hız olarak senkron halde çalışması sağlanır.TEKNİK DETAYLAR


© Dikey Group. Tüm hakları saklıdır.

Müşteri Hizmetleri

0850 255 0 359